Szybki kontakt: 601 55 42 04

Pensjonat Bielik

Pensjonat Bielik znajduje się przy drodze krajowej nr 20 Stargard - DrawskPom. - Szczecinek - Gdynia w odległości około 15 km od Stargardu przy stawach hodowlanych Dzwonowo (gm. Marianowo).

Pensjonat wybudowano w 2013r. Nazwa Bielik pochodzi od gniazdowania w okolicach wielu par orła bielika występującego w sąsiedztwie stawów hodowlanych karpia.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z kabiną prysznicową, suszarkę do włosów, radio, telewizję, bezprzewodową sieć internetową Wi-Fi. Pensjonat przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, obiekt jest całodobowo monitorowany, dla gości bezpłatny parking na noc zamykany.
Przystępne ceny naszych pokoi przyciągają turystów szukających noclegu w Stargardzie i okolicach. Serdecznie zapraszamy!

Rozbudowujemy się!

Kompleks Pensjonat Bielik jest w trakcie rozbudowy. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Bielik z salą bankietową na około 150 osób oraz częścią hotelową wzbogaconą o 19 nowych pokoi. W przyszłości planujemy w sąsiedztwie budowę osiedla domków jednorodzinnych i rekreacyjno-wypoczynkowych oraz inne atrakcje dla naszych gości.
Przewidywany termin otwarcia kompleksu Bielik: czerwiec/lipiec 2017r.

eholidayPensjonat Bieliknoclegi w Trąbkach na eholiday